dovolená, pobyty, ČR, Evropa, svět

 
 
 
 
 
 

Bonusový program

 

Vážení zákazníci, jsme moc rádi, že jste navštívili naše www stránky. Jak už jsme napsali v informacích Proč cestovat s námi - chceme být jiní, chceme být lepší, chceme se lišit od běžných cestovních agentur. Rádi bychom Vám k běžnému standardu nabídli vždy něco NAVÍC!

 

Jak si vede Klikňák v aktuálním kurzu KLIKNI.CZ ke dnešnímu dni a veškeré další informace naleznete ZDE .

 

Výhody pro všechny zákazníky KLIKNI.CZ

 

Nikdy u nás neplatíte nic navíc + naše garance ceny zájezdů

Nikdy u naší cestovní agentury neplatíte NIC navíc. * U individuálních zájezdů a pobytu garantujeme  stejné ceny a poskytujeme stejné oficiální katalogové slevy jako pořadatelská cestovní kancelář. Nevěříte? Pokud zjistíte, že v okamžiku podpisu cestovní smlouvy a potvrzené konečné kalkulace naším operátorem pořadatelská CK nabízí stejný zájezd levněji, vrátíme Vám rozdíl ceny a za Vaše upozornění ještě od nás dostanete malý dárek. Nic s námi neriskujete.

* tato garance se netýká zájezdů nabízených v akci last minute (kdy u některých partnerů může nastat situace, že se podaří rezervovat místa za konkrétní cenu, kdy v rámci platnosti rezervace pořadatel sníží cenu, kterou však neakceptuje na aktuálně platné a již evidované rezervace a připravované smlouvy.  V takových případech je možné na přání klienta  aktuální rezervaci zrušit a pokusit se provést novou za sníženou cenu. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o pár posledních míst na jejichž uvolnění často čekají další zájemci, je pravděpodobné a často se stane, že nová rezervace míst již není potvrzena)

 

Výhody pro zákazníky KLIKNI.CZ BABY

Udělali Vám Vaši nejbližší, známí, kamarádi, kolegové radost a darovali Vám náš Dárkový certifikát vystavený na Vaše jméno? Zatím s námi nemáte osobní zkušenost resp. ještě jste s námi necestovali? Okamžikem obdržení dárkového certifikátu jste se stal našim KLIKNI.CZ BABY zákazníkem.

Co to pro Vás znamená? K výhodám pro všechny zákazníky uvedeným výše navíc ještě získáváte:

 

KLIKNI.CZ BABY bonus

KLIKNI.CZ BABY zákazníci mají možnost čerpat bonus ve výši 1% z ceny zájezdu. Víte, že sami  rozhodujete o tom, jak vysoká sleva vyjádřená v Kč Vám nakonec bude odečtena?

Podmínky poskytnutí bonusu:

Tento bonus se vypočítává ze základní ceny zájezdu z pevných lůžek bez jakýchkoliv povinných či nepovinných příplatků a to po odečtení veškerých slev a bonusů poskytnutých pořadatelskou CK nebo případně naší agenturou. Tento bonus nelze kombinovat s platbou formou poukázek Sodexo a dalších poukázek podobných firem, Benefity programem .

Výhody pro věrné zákazníky, kteří s námi opakovaně cestují

Využili jste našich služeb a cestovali jste prostřednictvím naší agentury min. jednou v posledních třech letech? Děkujeme! Automaticky jste se tímto stal našim KLIKNI.CZ zákazníkem.

K výhodám pro všechny zákazníky uvedeným výše navíc ještě získáváte:

 

Členství v KLIKNI.CZ klubu!

Vážíme si toho, že se k nám vracíte. Vítejte v našem klubu! Členem se automaticky stává každý nový klient, který již minimálně jedenkrát využil našich služeb a prostřednictvím naší společnosti si v minulosti zakoupil zájezd. V rámci našeho programu pak může čerpat různé výhody a slevy u našich partnerských firem. O aktuálních akcích budete informováni newslettery.. Členství v našem klubu je dobrovolné. Kdykoliv jej můžete písemně zrušit a to na adrese zde.

 

Věrnostní bonus KLIKNI.CZ

KLIKNI.CZ zákazníci, kteří přes nás cestovali v posledních třech letech mají možnost čerpat věrnostní bonus ve výši 1% z ceny zájezdu. Víte, že sami  rozhodujete o tom, jak vysoká sleva vyjádřená v Kč Vám nakonec bude odečtena?

Podmínky poskytnutí bonusu:

Tento bonus se vypočítává ze základní ceny zájezdu z pevných lůžek bez jakýchkoliv povinných či nepovinných příplatků a to po odečtení veškerých slev a bonusů poskytnutých pořadatelskou CK nebo případně naší agenturou. Nelze jej kombinovat s platbou poukázkami Sodexo a dalších poukázek podobných firem a Benefity programy.

 

Doporučte nás a vydělávejte s KLIKNI.CZ !

Jsme u nás v KLIKNI.CZ přesvědčeni, že naší nejlepší reklamou je spokojený zákazník, který naše služby doporučí dále. Z každého takto získaného nového zákazníka máme velkou radost. Chceme Vám za to poděkovat a rádi Vás za Vaše doporučení odměníme. Za každé Vaše doporučení a následné úspěšné uzavření smlouvy a uhrazení zálohy s osobou, které jste nás doporučili, si u nás vyděláte pravé, nefalšované KLIKŇÁKY (zkratka KLIK). Záleží jen na Vás, jak s nimi dále naložíte. Stačí, když osoba, které jste nás doporučil, nám sdělí nejpozději při zaslání objednávky nebo požadavku Vaše jméno. Případně nám sami předáte kontakt na své známé, kamarády, spolupracovníky atd. o nichž víte, že hledají dovolenou a my je následně již sami oslovíme.

Za každé takovéto doporučení a následné uzavření smlouvy bude na Váš účet vedený u naší agentury připsána automaticky částka ve výši 250 klikňáků (KLIK). Skutečnou hodnotu svého účtu v Kč zjistíte vždy dle aktuálního kurzu uvedeného na našich www stránkách.

O každém navýšení Vašeho účtu budete písemně e-mailem informování. Kdykoliv si také můžete sami požádat o sdělení aktuálního stavu Vašeho účtu. Kdykoliv si můžete požádat o proplacení celkové částky Vašeho konta dle platných Všeobecných podmínek proplácení odměn viz. níže.

 

POZOR - veškeré bonusy a slevy uvedené v našem bonusovém programu KLIKNI.CZ se netýkají a nemohou být uplatněny v tuto chvíli u produktů a nabídek pouze letenek, nabídek Německých a rakouských CK, ubytování přes Booking.com.

 

Připadá Vám bonusový program dlouhý, složitý, málo srozumitelný, nevíte vlastně, co vše právě Vy můžete u nás využít? Máte k programu jakékoliv dotazy? Neváhejte a napište nám na bonusy@klikniacestuj.cz . Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Tento Bonusový program pro zákazníky Agentury KLIKNI.CZ s.r.o.  je platný od  1.12.2015

 

Všeobecné podmínky proplácení odměn akce Doporučte nás a vydělávejte s KLIKNI.CZ!

 1. této akce se mohou zúčastnit pouze zákazníci, kteří prostřednictvím naší CA již v minulosti minimálně jednou cestovali

 2. každá odměna je přiznána výhradně v případě, kdy je jméno osoby, která nás doporučila, písemně sděleno novým zákazníkem nejpozději při zaslání požadavku nebo nezávazné objednávky a následně je s ním uzavřena cestovní smlouva, kdy dojde k úhradě zálohy hotově či převodem na náš bankovní účet

 3. odměnu je také možné čerpat v případě, že nám sami předáte kontakt na Vaše známé, kamarády atd. kteří chtějí cestovat, my je  dále na základě Vašeho doporučení oslovíme, následně bude uzavřena cestovní smlouva a opět uhrazená záloha

 4. o  využití jakékoliv nastřádané částky na účtu vedené pod Vaším jménem je nutné vždy požádat písemně, e-mailem na adrese bonusy@klikniacestuj.cz a může o něj požádat pouze majitel tohoto účtu vedeného u společnosti Agentura KLIKNI.CZ s.r.o.

 5. výše částky v Kč je pak vypočtena dle aktuálního kurzu uvedeného na našich www stránkách a platného v den doručení mailového požadavku

 6. nastřádané klikňáky lze využít kdykoliv:

 • na úhradu doplatku Vaší dovolené v aktuálním kurzu klikdevizy nákup nejpozději ke dni splatnosti Vašeho doplatku na zájezd

 • originální dárek pro Vaše nejbližší, známé kamarády  - na částku v Kč, kterou jste si u nás vydělali v přepočtu aktuálního kurzu klikdevizy nákup Vám vystavíme Dárkový šek dle Vašeho požadavku (na jméno, konkrétní zájezd, s konkrétním textem...), platnost dárkového šeku je 1 rok

 •  proměnit za dárkové šeky a slevové karty společnosti IKEA, TCHIBO, BAUMAX, TESCO dle následné individuální domluvy s naším operátorem (kurz klikvaluty nákup)

a) šeky budou předány nejpozději vždy k 30. daného měsíce, kdy jste si zaslali písemný požadavek k proplacení    

 

6. Vysvětlivky ke kurzovnímu lístku KLIKNI.CZ např.

 

                     Aktuální kurz KLIKNI.CZ

                     klikdevizy nákup        klikvaluty nákup

        1 KLIK         1,050Kč                    1,000Kč

 

klikněte na : aktuálně platný kurz

 

KLIK – zkratka pro naši měnu klikňák

kurz klikdevizy nákup – tímto kurzem se přepočítává částka na Vašem kontě:

 • při úhradě doplatku Vašeho zájezdu objednaného přes naši agenturu

 • při vystavení dárkového šeku

kurz klikvaluty nákup – tímto kurzem se přepočítává částka na Vašem kontě:

 • při vystavení dárkových šeků a slevových karet společností IKEA, TCHIBO, BAUMAX, TESCO

Tyto Všeobecné podmínky jsou platné od 1.12.2015

Vytvářím objednávku...