dovolená, pobyty, ČR, Evropa, svět

 
ID: 986027

Vinařský Zájezd Do Maďarska

Termín: 28.10. (Čt) - 31.10. (Ne) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Autobus

Strava: Dle programu

Cena: 8 Kč

Poloha
Zájezd s vinařskou tématikou Termín | 28. – 31. října 2021Cena | 8 940 Kč (příplatek za jednolůžkový pokoj 2 160 Kč) 
Program
1. den
Odjezd busu z Brna v ranních hodinách směr Bratislava a dále do Maďarska, příjezd do župního města Šoproně, krátká prohlídka centra města a návštěva vinařského podniku zaměřeného na zdejší slavnou Frankovku (Kékfrankos) s degustací, odpoledne koupání v termálních lázních Bük, odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
2. den
Po snídani v hotelu cesta k Balatonu, návštěva slavného vinařství Figula v Balatonfüredu, prohlídka a degustace vín, plavba trajektem přes Balaton z Tihány do Zámardi, individuální oběd ve městě Siófok, přejezd na jih do vinařské oblasti Vilány-Siklós, ubytování v hotelu, volno nebo fakultativně návštěva termálních lázní Harkány – koupání, večer návštěva jednoho z nejslavnějších vinařství v Maďarsku – firmy Polgár ve vinařské oblasti Vilány, prohlídka podniku, degustace vína spojená s večeří (nejspíš kohout na víně – místní specialita).
3. den
Po snídani v hotelu přejezd na druhou stranu pohoří do vinařské oblasti Siklós, která je na rozdíl od sesterské oblasti Vilány spíše zaměřena na bílé odrůdy vína, prohlídka a degustace v místním vinařství, přejezd do župní metropole historického města Pécs (Pětikostelí), prohlídka centra města, prostor na individuální oběd, po obědě návštěva dalšího vinařství v Panonské vinařské oblasti, která je t. č. nejrychleji se rozvíjející oblastí v zemi, návrat do hotelu, večeře.
4. den
Po snídani v hotelu cesta do rázovité původně srbské vinařské osady ležící na dunajském ostrově poblíž maďarské metropole, zde bude prohlídka vinařství spojená s degustací místních vín.Po té cesta do Budapešti, krátká prohlídka centra velkoměsta, odjezd a návštěva uměleckého městečka na sever od metropole Szentendre (Svatý Ondřej) s řadou rázovitých hospůdek s vynikající rybí polévkou halászlé a dalšími maďarskými specialitami, zde individuální velmi pozdní oběd.Pozdě večer příjezd do Brna.Cena zahrnuje | dopravu autobusem, 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 3x večeře, 6x degustaci vína, trajekt přes Balaton, vstupné do termálních lázní v Büku, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.​Cena nezahrnuje | vstupné do termálních lázní v Harkány a další vstupy mimo program, individuální cestovní pojištění, nápoje k večeřím a další občerstvení.
Odjezdy
Brno
Cena zahrnuje
Dopravu autobusem, 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 3x večeře, 6x degustaci vína, trajekt přes Balaton, vstupné do termálních lázní v Büku, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.​Cena nezahrnuje | vstupné do termálních lázní v Harkány a další vstupy mimo program, individuální cestovní pojištění, nápoje k večeřím a další občerstvení.
Cena nezahrnuje
Vstupné do termálních lázní v Harkány a další vstupy mimo program, individuální cestovní pojištění, nápoje k večeřím a další občerstvení.
28.10. (Čt) - 31.10. (Ne) 2021 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Cena za osobu
Dle programu
Autobus
-8 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaďarsko
MístoLázně Bük / Bükfürdo
HotelVinařský Zájezd Do Maďarska
Cena za osobu
Termín28.10.2021 - 31.10.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: ČEBUS, s.r.o. IČO: 26222094
Vytvářím objednávku...