dovolená, pobyty, ČR, Evropa, svět

 
 
 
 
 
 

O NÁS

 

Rádi bychom se Vám představili !

Jsme již 11 let s Vámi!

 

Agentura KLIKNI.CZ s.r.o.  dynamická, stále rozvíjející se společnost s velkým potenciálem. Agentura vznikla v září 2008 především pro to, abychom zúročili naše dlouholeté zkušenosti v cestovním ruchu, mohli realizovat spoustu našich vlastních nápadů a pomohli Vám timto splnit Vaše sny, co se cestování týče. Chceme být jiní, lepší a nabídnout Vám, našim zákazníkům, prostě něco více, než běžné cestovní agentury. Jsme zvyklí našim zákazníkům nabízet perfektní servis – profesionální, komplexní a kvalitní služby v oblasti cestovního ruchu: jako ubytování v tuzemsku i zahraničí, letenky, pronájem automobilů, cestovní pojištění, prodej na splátky, recenze hotelů, informace o zemích a další. Jsme našim zákazníkům k dispozici a nápomocni nejen při výběru jejich dovolené, ale také v případě potřeby cokoliv dořešit po jejich návratu např. pojistná událost, reklamace konkrétní služby atd. Na osobním a individuálním přístupu  k našim klientům si velmi zakládáme.

 

Jsme autorizovaní prodejci více než 100 českých cestovních kanceláří. Nabízíme pouze pojištěné zájezdy za stejné ceny, slevy, bonusy jako pořádající CK. Nikdy u nás neplatíte nic navíc a konečné ceny na uzavřených smlouvách Vám samozřejmě garantujeme. Své obchodní partnery si pečlivě vybíráme. Počet cestovních kanceláří, se kterými spolupracujeme se v tuto chvíli stále navyšuje.

 

Specializujeme se především na prodej zájezdů přes internet. Naše webové stránky jsou živé, mění se, stále na nich pracujeme, doplňujeme je postupně o nové a nové věci. Dobře si uvědomujeme, že čas je pro většinu z nás velmi drahý. Chceme Vám jej ušetřit, užijte si jej lépe, než obcházením kamenných cestovních kanceláři či agentur! Jak, to už necháme na Vás! Na našich stránkách www.klikniacestuj.cz najdete komplexní, denně aktualizovanou nabídku a naleznete zde aktuálně více než 20000 zájezdů do celého světa. Objednávat přes náš web se vyplatí!

 

Dalším cílem našeho webu je vytvořit pro Vás stránky s jednoduchou obsluhou, kde bez složitého hledání, na jednom místě najdete přehledné a komplexní informace, které k výběru své dovolené a k cestování potřebujete. Děláme vše proto, aby takové skutečně byly.

 

V KLIKNI.CZ dobře víme, že naší nejlepší reklamou je spokojený zákazník. Doporučte nás svým známým a vydělávejte s námi! Pro všechny naše zákazníky jsme připravili zajímavý Bonusový program.

Je spousta důvodů a výhod, proč cestovat s KLIKNI.CZ! Nejlepší je však vlastní dobrá zkušenost.

 

Cestujte a vybírejte chytře ! Nakupujte on-line...

Vytvářím objednávku...