dovolená, pobyty, ČR, Evropa, svět

 
 
 
 
 
 

Výhody cestování s KLIKNI.CZ

 

Výhody cestování s KLIKNI.CZ

Pokud jste již prošli nabídku více internetových cestovních agentur, jistě jste si všimli, že zde na tomto místě odpovídá téměř každá cestovní agentura stejně. Každá má připraveno jakési desatero či souhrn více či méně stále se opakujících stejných důvodů jako např. mnoholeté zkušenosti v oboru cestovního ruchu, spolupráce jen s prověřenými a řádně pojištěnými CK, profesionální přístup a služby atd. Tyto a dále pak důvody uvedené na konci této stránky bereme jako náš standard.

Chceme být JINÍ, chceme být LEPŠÍ, chceme se LIŠIT od běžných cestovních agentur. Co tedy nabízíme my? Proč by Vám zrovna KLIKNI.CZ mělo pomoci splnit Váš sen a zajistit Vaši dovolenou?  Pokud se rozhodnete využít našich služeb, uděláme vše pro to, abychom Vám pomohli vybrat a zrealizovat Vaši dovolenou tak, aby jste byli maximálně spokojeni a vraceli se zpět odpočatí a plní jen příjemných zážítků a vzpomínek. Našim cílem není s Vámi uzavřít za každou cenu pouze jednorázový obchod. Smyslem našeho podnikání je ušetřit Vám čas, poradit a pomoci při výběru Vaší dovolené, pomoci vše zařídit tak, aby jste se s námi cítili příjemně, měli důvod se k nám vracet a doporučit nás na základě svých dobrých zkušeností dále.

 

Nikdy u nás neplatíte nic navíc + naše garance ceny zájezdů

Nikdy u naší cestovní agentury neplatíte NIC navíc. Garantujeme Vám stejné ceny, poskytujeme stejné slevy, zákaznické bonusy jako pořadatelská cestovní kancelář. Nevěříte? Pokud zjistíte, že v okamžiku uzavírání cestovní smlouvy a potvrzené konečné kalkulace naším operátorem pořadatelská CK nabízí stejný zájezd levněji, vrátíme Vám rozdíl ceny a za Vaše upozornění ještě od nás dostanete malý dárek.
 

Máte již něco vybráno a na našem webu jste tuto konkrétní nabídku zatím nenašli?

Bohužel zatím ne všechny CK a všichni naši partneři nabízí své zájezdy a zajímavé nabídky ve formě dat tak, aby jste je našli v naší databázi. Není také v našich silách všechny katalogy takovýchto CK do systému přepisovat. Takovéto produkty CK Vám běžně zasíláme na základě Vašeho konkrétního požadavku na dovolenou nebo v případech, kdy potřebujete s nabídkou poradit.

Proto vybrali jste si sami konkrétní zájezd, konkrétní CK a na našem webu tato CK zatím v databázi není? Na základě Vašeho požadavku jsme Vám zatím takovouto nabídku sami nenabídli? Rozhodli jste se takovýto zájezd přes naši cestovní agenturu objednat? Děkujeme, skvělé rozhodnutí! Při doplatku ceny zájezdu Vám bude odečten KLIKNI.CZ extrabonus ve výši 1% z ceny zájezdu.

Doporučte nás svým známým a vydělávejte s KLIKNI.CZ !

Jsme u nás v KLIKNI.CZ přesvědčeni, že naší nejlepší reklamou je spokojený zákazník, který naše služby doporučí dále. Z každého takto získaného nového zákazníka máme velkou radost. Chceme Vám za to poděkovat a rádi Vás za Vaše doporučení odměníme. Klikněte a zjistěte přesné, aktuální podmínky.

Vítejte v KLIKNI.CZ klubu!

Vážíme si Vás, našich zákazníků a toho, že se k nám s důvěrou vracíte a proto pro vás nově připravujeme a do budoucna chceme dále vylepšovat a více rozšiřovat o nové služby náš Bonusový program. Do tohoto programu je automaticky zařazen každý nový klient, který již minimálně jedenkrát využil našich služeb. V rámci našeho programu pak může čerpat různé výhody, slevy, dárky.

Naše KLIKNI.CZ standardní služby, výhody a důvody proč zakoupit zájezd u nás

Agentura KLIKNI.CZ s.r.o. je autorizovaný prodejce zájezdů pouze pečlivě prověřených cestovních kanceláří s dlouhodobou tradicí na českém trhu a s řádně sjednaným aktuálním pojištěním proti úpadku. Většina CK působí na našem trhu minimální 10 let.

Dovolená do celého světa na jednom místě

Na našich stránkách si jednoduše vyberete ze široké nabídky zájezdů do celého světa od několika desítek cestovních kanceláří. Nemusíte prohlížet spousty katalagů, ztrácet čas obcházením cestovních kanceláří či agentur. Udělali jsme to za Vás. Stačí si uvařit dobrý čaj nebo kávičku a kliknout na naše stránky. Najdete zde vše pohodlně, přehledně a na jednom místě. Váš zájezd si můžete objednat z kteréhokoli místa v České republice. Využijte čas, který jsme Vám tímto ušetřili, lépe, příjemněji, efektivně...

Detailní popis

Detailní popis hotelů, destinací a zemí s fotografiemi. Dopředu si uděláte představu, kam cestujete.

Vybrali jste si již z naší nabídky konkrétní hotel, hledáte recenze a objektivní hodnocení a nenašli jste ho zatím na našem webu? Klikněte a porádíme Vám či najdeme jej za Vás.

Denně aktuální a nejžhavější novinky

Děnně pro Vás na našich stránkách vybíráme z nabídky to nejlepší a aktualizujeme veškeré zájezdy Last moment.

Profesionální přístup a služby

Díky našim dlouholetým zkušenostem v cestovním ruchu Vám rádi sdělíme příp. zjistíme veškeré maximálmí informace k Vaší dovolené a ochotně Vám s čímkoliv poradíme.


 

Neváhejte a nechte nás splnit Váš sen o cestování...

Vytvářím objednávku...